Bauck Hof bezglutenska smjesa za cheesecake kolač

Volite cheesecake? Jedan ste od onih sretnika koji ga naprave i zatvorenih očiju ili ste još sretniji pa imate nekoga tko će vam ga pripremiti kad god vam padne na pamet?

Niste i još k tome vam smeta gluten koji se nalazi u nekom od sastojaka za tortu? Imamo za vas dobre vijesti! Bauck Hof smjesa za cheesecake u svom sastavu ne sadrži gluten a upute za pripremu ne mogu biti jednostavnije!

Mi smo isprobali ovu bezglutensku slasticu i moramo vam reći da čak i neki od nas koji nisu vični u kuhanju iz naše Priroda&Društvo obitelji postaju pravi eksperti u pripremanju ove slastice!

U našoj ponudi možete pronaći bezglutenske krekere koji su savršena podloga za ovu smjesu a uz fini cheesecake savršeno ide voćni preljev koji možete napraviti sa jednim od prirodnih sladila iz naše ponude i organskim voćem iz naše dnevne ponude!

 
  Novosti - Sve