Degustacija i radionica čokolade by Mihaela Devescovi

Jeste li ljubitelj čokolade? Priznajte nam jer prvih 20 koji nam se jave u inbox stranice mogu učestvovati na našoj radionici izrade raw čokolade sa poznatom Mihaelom Devescovi! Na našoj posljednjoj radionici tražilo se mjesto više stoga budite brzi i ne propustite priliku pripremati, degustirati ili donijeti vašu omiljenu kuharicu na potpis našoj dragoj gošći. Radionica će se održati dana 30.09. u 10 sati, u prostoru Priroda&Društvo trgovine, želite li pripremati slastice, požurite u inbox i povedite svoju najbolju prijateljicu kako biste upotpunile savršen recept za prave Hygge jesenske dane koji su pred nama! Naša draga gošća pokazati će vam neke nove ideje, trikove i jednostavne načine kako pripremiti savršenu raw čokoladu, a čokolada se savršeno upotpunjuje sa vunenim pokrivačima, kišnim kapima i odličnim filmovima, još kada je raw, ne morate dvaput razmisliti! Požurite i osigurajte svoje mjesto na našoj novoj radionici!

 
  Novosti - Sve