Diet Food - bio acai prah

Acai bobice jedna su od glavnih namirnica na popisu Super Foods dodataka prehrani koje su jednostavan dodatak prehrani i načinu života uzrokovanom modernim tempom.

Želite li ojačati svoj organizam i opće tjelesno stanje dodajte svojoj svakodnevnoj rutini ovaj organski prah koji će vam pomoći poboljšati kvalitetu života.

Osjećate li se umorno, bezvoljno i kao da vam nedostaje energije Acai bobice pomoći će podići energiju, poboljšati pamćenje i koncentraciju te regulirati sve one probleme koje stres i ubrzani način života uzrokuju. Acai bobice regulirati će krvni tlak, poboljšati san i imunitet te vam pomoći u regulaciji krvnog tlaka i zdravlja očuju, kože i kose. Imate li probleme sa libidom, dodajte ih svojoj prehrani i osjetiti ćete promjene. Acai bobice idealne su za borbu protiv ubrzanog načina života.

Posjetite nas u Ozaljskoj 71 u Zagrebu ili naručite organske Diet Food namirnice putem našeg Priroda&Društvo web shopa!

 

Vezani proizvodi:

  Novosti - Sve