Eko koka jaja u ponudi Prirodi i DRUŠTVO biotrgovini

Svako jutro jedno jaje organizmu snagu daje! – sigurni smo da ste svi čuli ovu uzrečicu.

Volite li doručkovati omlet, tvrdo ili meko kuhana jaja ili vam je jaje skriveno u palačinkama, vaflima ili maffinu prvi odabir? Vodite li računa o tome koliko jaja stoje u vašem hladnjaku i na kojoj temperaturi i znate li od kuda dolaze u vašu omiljenu trgovinu? Vaša omiljena trgovina Priroda&Društvo ima novog partnera Eko Koka Sunja obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo koje nas opskrbljuje svježim kokošjim jajima  proizvod iz razdoblja prijelaza na ekološki uzgoj.

Jaja Eko Koke  učiniti će svaki vaš doručak malo vedrijim svojom neodoljivom aromom, svaki kolač slađim svojim ukusom i sva vaša peciva neodoljivima svojom prelijepom žutom bojom! Posjetite nas i sa povjerenjem isprobajte jaja OPG-a Eko Koka!

 
  Novosti - Sve