Klice u ponudi u P&D

Imate li vrt na svom malom balkonu ili dvorištu? Nemate a željeli biste se hraniti zdravo? Posjetite nas i isprobajte neku od vrsta naših klica iz ponude. Klice su zapravo izdanci raznih jestivih biljaka koje su idealan dodatak obroku želite li ga obogatiti vitaminima, mineralima i raznim enzimima koji će vam podići energiju, raspoloženje i pomoći vam da se lakše nosite sa svakodnevnim obavezama. Klice će svakoj salati ili jelu dodati laganu aromu, dozu hrskavosti i jako zanimljiv i neobičan izgled.

Sigurni smo da bi se i tvrdokorni protivnici povrća mogli nagovoriti na isprobavanje klica! Osim u salate klicama možete začiniti i vaše jutarnje shakeove kako bi se brže razbudili i lakše započeli novi dan. Ukoliko još niste probali klice, dođite do nas u Ozaljsku 71, isprobajte ih i napravite zalihu budući da svi koji jednom isprobaju klice postaju ovisni o njima!

 
Prethodni
  BioSolis
Sljedeći
Sladoledi  
  Novosti - Sve