Soyarnica

Jeste li čuli za Soyarnicu? Predstavljamo vam još jednog člana naše Priroda&Društvo obitelji koji dolazi iz Hrvatske. Mlada tvrtka koja se svojim iskustvom i kvalitetom hrane postavila u sami vrh proizvođača hrane od neživotinjskog podrijetla.

Kao što i samo ime njihove prehrambene marke govori, soja je glavna namirnica koju koriste u proizvodnji te se mogu pohvaliti kako je upravo ona u potpunsti ekološka sirovina koju uzgajaju i prerađuju u Hrvatskoj.

Uzgoj i prerada rade se u kontroliranim uvjetima te sadrže sve potrebne certifikate koji jamče kvalitetu i sigurnost sastava njihovih proizvoda. U svojoj ponudi imaju dimljeni tofu, seitan koji dolazi u mariniranom i dimljenom obliku te tri vrste tempeha.

Želite li upoznati proizvode Soyarnice i isprobati ih posjetite nas u Ozaljskoj 71 u Zagrebu i rado ćemo vas upoznati sa njihovim artiklima te vam pomoći odabrati namirnicu kakvu tražite.