U ponedjeljak 11.02.2019. od 11:00 do 16:00 sati na našoj već svima dobro našoj adresi u Ozaljskoj 7
Formuliran i proizveden u Velikoj Britaniji, Terranova je jedna od rijetkih velikih tvrtki u industriji koja ne koristi punila, veziva i druge proizvodne dodatke u svojim proizvodima, a još je manje takvih tvrtki koje su 100% pogodne za vegane , Koncept formulacije Terranove je znanstveno napredan, a istovremeno ukorijenjen u duboko holističke principe tvrtke. Ovaj jedinstveni pristup osigurava intenzivne sinergističke prehrambene i botaničke formulacije koje su duboko učinkovite, precizno uravnotežene, nježne prema sustavu i koje sadrže samo aktivne sastojke. U ponedjeljak 11.02.2019. od 11:00 do 16:00 sati na našoj već svima dobro našoj adresi u Ozaljskoj 71, ugostit ćemo Terranova Nutrition i kroz degustaciju vam predstaviti njihovu liniju Life drink Terranova. Riječ je o dodacima prehrani za odrasle koji se uzimaju na sljedeći način. Jednu kašičicu (cca 12g) dnevno pomiješate u soku ili u smoothieju. Prednosti Life drink Terranova su: BEZ LAKTOZE BEZ ŽIVOTINJSKIH SASTOJAKA BEZ ADITIVA BEZ DODATKA ŠEĆERA BEZ UMJETNIH BOJA I MIRISA BEZ OKUSA BEZ KONZERVANSA Vidimo se na degustaciji u ponedjeljak 11.02.2019. u Ozaljskoj 71! Mljaaaaaac
 
  Novosti - Sve