Demetra kruh

Volimo vam predstavljati naše partnere!Demetra pekarski obrt naš je član Priroda&Društvo obitelji.

Demetra nam u svojoj ponudi donosi razne vrste pekarskih proizvoda od integralnog brašna, od brašna pira, raži, pa sve do beskvasnog kruha i kruha vodeničara, te na poslijetku kvalitetne krušne mrvice.

Posebno vam želimo predstaviti ukusne muffine od čokolade i banane kao i Demetrinu pitu od jabuka.

Svi pekarski proizvodi obrta Demetra nose oznaku eko proizvoda, napravljeni su od organskih i eko namirnica koje su kvalitetne i strogo kontrolirane kao i kontrolirani uvjeti proizvodnje istih.

Posjetite nas u Ozaljskoj 71, u Zagrebu i upoznajte Demetru, neka Demetra postane vaš novi svakodnevni suputnik kroz cijeli dan.