Diet Food - bio sjemenke lana i suncokreta + jabuka

Diet food organski miks idealan je dodatak prehrani ukoliko želite ubrzati metabolizam i poboljšati te potaknuti redovitu probavu.

Odabirom sjemenki i dodatkom jabuke ovaj miks obiluje dijetalnim vlaknima koja smanjuju apetit, utječu na produljeni osjećaj sitosti te stvaraju dodatnu količinu energije koja se otpušta kroz dan bez naglih skokova u razini šećera u krvi ili snage.

Sjemenke suncokreta i lana pospješuju rad i zdravlje krvožilnog sustava te utječu na razinu kolesterola u krvi, odnosno sprječavaju apsorbciju istog. Imate li probleme s kosom Omega3 masne kiseline koje se nalaze u sastavu sjemenki pomoći će vam smanjiti ispadanje i pucanje kose, vratiti joj zdravi sjaj i smanjiti prhut i masnoću vlasišta. Jabuka djeluje antioksidativno, podiže imunitet i pročišćava krv te pospješuje uravnoteženu probavu.

Želite li isprobati Diet Food organske proizvode posjetite nas u Ozaljskoj 71 u Zagrebu ili naručite naše proizvode putem Priroda&Društvo web shopa!

 
  Novosti - Sve