Logona kozmetika

Volimo vam predstavljati novitete! Danas je to Logona, njemačka tvrtka koja proizvodi prirodnu kozmetiku.

Logona nam na tržište donosi paletu ženskih i muških proizvoda za sve tipove kose i kože.

Jeste li već isprobali bijelu vulkansku glinu, mineralnu vulkansku glinu, šampon kane ili borovnice, šampon za kosu od piva i meda, balzame od pšeničnog proteina ili prirodne lakove za nokte, boje za kosu i ostalu dekorativnu kozmetiku?

Ako je odgovor ne, požurite se u Priroda&Društvo prodavaonicu u Ozaljskoj 71 u Zagrebu ili posjetite naš web shop i isprobajte Logona prirodnu kozmetiku jer svojoj koži morate pružiti najbolje i najnježnije preparate.

Ponuda je raznolika, a niti jedna žena nema dovoljno kozmetike u svome ormariću, zar ne?

Priroda&Društvo trgovina trudi vam se ponuditi cjelokupni asortiman koji prati trendove u prehrani, zdravlju i ljepoti kako bi svoj način života prilagodili življenju u skladu sa prirodom, što je najbolji mogući način!