Nutrisslim kokosova voda u prahu

Kokosova voda u prahu jedan je od najpoznatijih dodataka prehrani koji svojim sastavom pozitivno utječe na organizam.

Imate li virusne probleme koji uzrokuju povraćanje i proljev čime se naglo gubi tekućina te elektroliti, soli i hranjive tvari iz organizma dodajte kokosovu vodu svojem oporavku kako biste brže i lakše osjetili pozitivne pomake te ne biste osjetili znakove dehidracije.

Problemi sa visokim krvnim tlakom, cirkulacijom, srcem te općim kardiovaskularnim sustavom mogu se ublažiti i regulirati konzumiranjem kokosove vode.

Zbog snažne hidratacije i nutritivno bogatog sastava kokosova voda može učinkovito liječiti vrtoglavice, migrene, glavobolje kao i stanja trovanja organizma alkoholom, pretjeranim količinama šećera ili bilo kojim drugim vanjskim utjecajem na organizam koji mu stvara napor.

Kokosova voda povoljno djeluje u procesu pomlađivanja budući da hidratizira kožu, potiče stvaranje kolagena i omogućava čist ten i blistavi sjaj kože.

Isprobajte Nutrisslim kokosovu vodu iz naše Priroda&Društvo ponude u prodavaonici ili u web shopu!

 
  Novosti - Sve