Organsko mlijeko

Priroda&Društvo trgovina u svome sastavu drži široki asortiman kvalitetnih organskih i eko proizvoda.

Znamo koliko je mlijeko važno u svakodnevnoj prehrani stoga je vrlo bitno da mlijeko koje pijete ili koristite u spravljanju obroka bude visoke kvalitete.

Organsko mlijeko dolazi sa farmi koje su u strogo kontroliranim uvjetima. Krave od kojih se dobiva organsko mlijeko uzgajaju se u kontroliranom prostoru i hrane se samo najboljom organskom hranom koja se uzgaja i proizvodi prema strogim standardima kako bi mlijeko koje dobivamo bilo najviše kvalitete.

U našoj ponudi u Ozaljskoj 71 nudimo vam široki izbor mlijeka organskog životinjskog i biljnog podrijetla, mlijeko bez laktoze, mlijeko sa raznim postocima masnoća te biljna mlijeka od raznih žitarica te sa raznim dodanim aromama vanilije, čokolade...

Posjetite nas i dođite nam sa svojom obitelji te zajednički odaberite idealno mlijeko za vaše najukusnije zajedničke obroke jer svaki obrok može biti predivna obiteljska uspomena a Priroda&Društvo želi sudjelovati u vašim sretnim trenutcima!