Diet food - matcha čaj

Diet food organski čaj od matche je najkvalitetniji zeleni čaj koji potječe iz Japana. Matcha se na popisu superhrane nalazi već nekoliko godina i pravi je hit među dodacima superhrani! Prah matche možete dodati kavi, u pripremi slastica ili obroka, smoothejima, kombinacija sa matchom je bezbroj a zelena u šalici i na tanjuru je postala in upravo zbog nje! Diet food organski matcha čaj snažan je antioksidans koji utječe na pročiščavanje organizma od nečistoća, toksina i slobodnih radikala koji su prenositelji tumorskih stanica. Nutritivni sastav matche bogat je dijetalnim i topivim vlaknima te klorofilom. Sastav matche pogodno utječe na cjelokupni organizam, te se u Aziji često koristi kao dodatak prehrani koji utječe na raspoloženje, kao prirodni antidepresiv. Matcha u svome sastavu sadrži amino kiseline i kofein koji djeluju kao energy napitak na organizam. Želite li isprobati Diet food matcha organski čaj posjetite nas u Ozaljskoj 71 u Zagrebu ili ju potražite na našem Priroda&Društvo web shopu!

 
  Novosti - Sve