Drago naše Društvo,

veselimo se što vas možemo pozvati na još jednu degustaciju, ovaj put za sve one koji vole slatko, ali zdravo . U petak 14.12.2018. predstavit ćemo vam voćne namaze FIORDIFRUTTA I NOCCIOLATA, koje ćete imati prilike degustirati tijekom cijeloga dana!

O čemu se radi?
Okusite prefine slatke namaze iz ekološkog uzgoja u kojima možete uživati na bezbroj načina. Jedite ih „na žlicu“ ili kao fini namaz na kruhu, pecivu ili keksima. Možete ih dodati i blagdanskim kolačima, a moramo priznati i da su savršeni u palačinkama, pitama i punjenim kroasanima!

Svojim posebnim okusima jednako dobro nadopunjuju razne kreme i glazure. I ono najvažnije, lagano su probavljivi i hranjivi zahvaljujući prirodnim sastojcima i receptu pripreme

Dođite i uživajte s nama!

 

Vezani proizvodi:

  Novosti - Sve