Nutrisslim bio prah Chlorelle

Chlorella je alga koja u svome sastavu sadrži visoki postotak klorofila. Iznimno je ljekovita te u svome sastavu sadrži niz vitamina i minerala i smatra se jednom od najboljih dodataka prehrani na popisu super hrane.

Nutrisslim bio prah Chlorelle odličan je dodatak prehrani koji utječe na probleme ubrzanog načina života. Imate li probleme sa šećerom u krvi konzumiranjem Chlorelle vaši problemi će se stabilizirati i neće biti skokova u razini šećera,

Chlorella će regulirati kolesterol i smanjiti nastanak plaka u stijenkama žila te ih učiniti elastičnima i utjecati će na razinu krvnog tlaka. Imate li probleme sa stresom, nervozom, umorom i nedostatkom energije Nutrisslim bio prah Chlorelle idealan je dodatak prehrani za vas.

Chlorella će vam pomoći povratiti energiju, snagu i koncentraciju. Smatra se biljkom koja u tijelo vraća životnu snagu, isprobajte ju i osjećati ćete se odlično!

Posjetite nas u Ozaljskoj 71 u Zagrebu ili naručite putem našeg Priroda&Društvo web shopa!

 

Vezani proizvodi:

Poveznice:
chlorelle
  Novosti - Sve