Ljetno radno vrijeme

Volite papati organski i zdravo i preko ljeta? Pobrinuli smo se da ne ostanete bez svojih omiljenih namirnica Nature Organice i ostalih najdražih slastica koje volite kod nas preko ljeta. Od 01.08. do 15.08.2017 radimo dvokratno, od 8h do 12h i od 16h do 20h! a subotom do 13h. Na sunce ne smijete između 11 i 16 sati, posjetite nas rano ujutro ili popodne kada više nije vruće i pazite na svoje zdravlje a kod nas se nagradite ukusnim sladoledima, organskim voćem ili nekim od neodoljivih voćnih jogurata! Bude li vam nedostajalo inspiracije, budete imali pitanja o namirnicama ili niste sigurni da kod nas ima neki od artikala posjetite našu web stranicu, pročitajte neki recept, članak i potražite neki novi artikl koji do sada niste probali za malo ljetne razbibrige! Web shop će raditi neometano kao i do sada stoga nas možete kontaktirati i putem maila ili naručiti da vaši najdraži artikli dođu na vašu kućnu adresu bez da izlazite iz ugodnog rashlađenog prostora!

05.08.2017 ne radimo

14. i 15.08.2017.. isto ne radimo

 
  Novosti - Sve