Ovog petka 16.11.2018., od 16:00 do 20:00 sati, na već poznatoj adresi trgovine Priroda&Društvo

Electa koloidna Srebrna voda je bezbojna, bez mirisa i okusa. Koristi ljudskom organizmu u prevenciji i liječenju infektivnih bolesti (bakterije, virusi, gljivice), kao i jačanju i podmlađivanju organizma više od bilo kojeg poznatog preparata. Ona je jedan od najjačih prirodnih antibiotika poznatih čovjeku. Electa – koloidna Srebrna voda je čista supstanca (sadržaj) submikroskopskih čestica Srebra u tekućini čiste destilirane vode sa minimalnim električnim nabojem na svakoj čestici. Jednostavnije rečeno, ona je Koloid – tekućina u kojoj su veoma male čestice srebra od 0,001 mikrona u presjeku. Koncentracija ovih čestica je 5 ppm, što znači da milion čestica vode sadrži 5 čestica Srebra. Te čestice su toliko male da na njih ne djeluje sila gravitacije te se one ne talože na dnu, već vječno ostaju ravnomjerno raspoređene u tekućini. Koloid je najbolji način primjene Srebra u medicini, upravo zato što su stanice i tjelesne tekućine svih živih bića zapravo u koloidnom stanju i organizam mnogo lakše prihvaća lijek koji je već u koloidnom stanju. Klasični lijekovi su uglavnom u stanju kristala i zbog toga ih organizam mora prvo pretvoriti u koloid da bi ih koristio, a to je proces koji se odvija u probavnim organima. Zbog toga većina umjetnih antibiotika usput ubija i korisne bakterije crijevne flore. Ion srebra se, međutim, apsorbira u krv veoma brzo i prije dolaska u želudac, tako da ne izaziva ove neprijatne sporedne efekte. Dođite na promociju, probajte ovu vodu poput eliksira i poduzmite nešto pametno za svoje zdravlje.

 
  Novosti - Sve