Probios mješavina za kruh, pizzu, focacciu od heljdinog i sirak brašna bez glutena

Dolaze vam na ručak gosti koji ne podnose gluten? Ne morate brinuti! Priroda&Društvo trgovina na svojim policama ima Probios mješavinu za laku pripremu bezglutenskog kruha, pizze ili nekog drugog omiljenog pekarskog proizvoda.

Probios pekarska mješavine u svome sastavu sadrži heljdino i rižino brašno, škrob tapioke i kukuruza te brašno sirka i prirodni zgušnjivač.

Ovom mješavinom na jednostavan način napraviti ćete razna tijesta od kontroliranih sastojaka, bez glutena i bez puno muke.

Probios mješavinom od ukusnog heljdinog i sirak brašna napravite pekarske slastice koje su lagane, neće stvoriti probleme sa probavom a savršeno će odgovarati svim prilozima koje im dodate.

Kuhanje može biti zabavno, jednostavno i zdravo bez puno muke i razmišljanja odaberete li Probios artikle.

Želite li ih isprobati posjetite nas u Ozaljskoj 71 u Zagrebu ili ih potražite u našem Priroda&Društvo web shopu!