Probios energetske pločice

Energetska pločica je odličan međuobrok ukoliko odaberete kvalitetnu pločicu.

Probios energetske pločice u svome sastavu ne sadrže gluten, dodatna bojila, aditive, dodatne šećere ili pojačivače okusa.

Probios organske pločice u svome sastavu sadrže kvalitetne ispitane i kontrolirane namirnice. Sve pločice u svome sastavu sadrže superhranu, goji bobice, sezam, proso, lješnjake, amanarat, kvinoju, brusnicu...

Na vama je da odaberete svoju omiljenu super namirnicu i uživate u ukusnim i zdravim energetskim Probios pločicama.

Energetske pločice osim što će vam podići energiju koju će organizam polagano ispuštati kroz dan, potaknuti će metabolizam i poboljšati probavu budući da je svaka Probios pločica bogata topivim i dijetalnim vlaknima koja će vam pomoći i u smanjenju osjećaja gladi te spriječiti

nagle skokove u razini šećera u krvi.

Želite li isprobati Probios organske energetske pločice posjetite nas u Ozaljskoj 71 u Zagrebu ili ih potražite u našem web shopu!

 
  Novosti - Sve