Brzi i zdravi obroci za novopečene mame!

Imate malu bebu i mislite da su svi zdravi obroci komplicirani, kako nemate vremena ni za jutarnju kavu? Nekoliko minuta u slingu ili ljuljački omogućiti će vam da sebi pripremite brzi obrok u samo deset minuta!

Prvo kava

Svaki dan započinje kavom, budući da ste novopečena mama, jedna kava dnevno je doza koju si smijete priuštiti a sigurni smo da je to sada kad imate bebu jedan od malobrojnih rituala koje si možete priuštiti.

Skuhajte svoju omiljenu kavu kojoj ćete dodati žličicu kokosovog maslaca, biljno mlijeko i žličicu matche.

Uživati ćete u svom omiljenom napitku, biljno mlijeko je lakše probavljivo, dati će vašem tijelu dodatne hranjive nutrijente i dati još malo nove arome ovom napitku. Upotrijebite kokosovo mlijeko ili zobeno mlijeko od vanilije.

Kokosov maslac podiže energiju, poboljšava imunitet i opće stanje organizma. Matcha je superhana koja je odličan antioksidans, sadrži vitamine A, B, C i E te potiče sagorjevanje kalorija.

Zobene pahuljice, chia sjemenke, voće i jogurt

Brzi, zdravi i energetski bogat doručak glasi ovako: ubacite u blender jednu voćku koja se nalazi u košari s voćem, jednu šalicu jogurta, dvije žlice chia sjemenki i tri žlice zobenih pahuljica i malo izmiksajte i vaš doručak je gotov!

Voće će vas opskrbiti potrebnim vitaminima, chia sjemenke napuniti energijom a zobene sjemenke pomoći će vam da ne ogladnite do vremena kada je ručak na rasopredu!

Čaša jogurta dnevno pobrinuti će se za vaš probavni sustav kako bi funkcionirao normalno za vaše nokte i kosti da ostanu jaki i snažni te da vam potaknu metabolizam na rad.

Maslac od kikirikija i džem

Gotovo da smo sigurni da nema osobe koja ne voli maslac od kikirikija, posebno hrskavu varijantu. Kupite organski kikiriki maslac, bio džem i tost od cjelovitih žitarica i vaš zdravi doručak je gotov u tren oka.

Maslac od kikirikija energiju podiže vrtoglavo, džem će vam podići raspoloženje i popraviti dan a tost će se pobrinuti svojim sastavom za udio ugljikohidrata i polagano otpuštanje energije iz žitarica kroz dan.