Miraden kaugume sa xlitolom

Tvrtka Miradent posluje skoro trideset godina, u želji kako bi tržištu približili dentalno zdravlje i ponudili što bolje svakodnevne proizvode kojima će se zdravlje lakše održavati udružili su se sa tvrtkom Hager Works.

Ove dvije snažne tvrtke udružile su svoja znanja, znanje koje proizlazi iz rada stomatologa i brige o zubima te praktična znanja o postojećim artiklima te razvijanje što boljih, kako bi briga o zubima bila jednostavna i učinkovita te postala uobičajeni dio svakodnevice što većem broju ljudi.

Kako bi žvakaće gume bile što prihvatljivije širokom spektru ljudi ali i prihvatljive raznim ukusima i životnim stilovima tvrtka osluškuje kretanja u društvu, tehnologiji, gastrološke čimbenike i trendove koji utječu na ukuse ali i zdravlje.

Miradent žvakaće gume su u potpunosti zaslađene xylitolom koji je prirodni zaslađivač preradom tvari iz drveta breze. Poseban je po niskom glikemijskom indeksu te vrlo niskim postotkom kalorija (u odnosu sa običnim bijelim šećerom, duplo manje) te je odličan izvor energije. Zanimljivo je kako upravo ovaj šećer pozitivno utječe na očuvanje zdravlja zubi. Također, Miradent žvakaće gume su u potpunosti bez laktoze i glutena.

Sad kada znate sve prednosti ovog proizvoda, upoznati ćemo vas sa okusima koje možete pronaći u Priroda&Društvo trgovini i web shopu. Okusi svježeg voća, jabuke, jagode, brusnice ili trešnje nešto su na što ste možda već naviknuli no žvakaće gume sa okusom dinje, cimeta ili zelenog čaja nešto su što će vas sigurno privući da ih isprobate? Klasična varijanta sa okusom mente čeka na klasičare.

Promjenite žvakaće gume i promijeniti ćete svoje navike, više energije, blistavija kosa i zdravi zubi nakon jednog balona od žvakaće gume zvuče zabavno, zar ne?