Dida Boža džemovi

Osim kišnih dana ova jesen donosi vam još jednu degustaciju u vašoj omiljenoj Priroda&Društvo trgovini.

Mirisni jesenji plodovi pretvaraju se u slatke vitaminske bombe koje mogu postati brzi i ukusni doručak, međuobrok, dodatak starinskim receptima ili kao jedan od glavnih sastojaka kolača. Pogađate? Riječ je o poznatim Dida Boža džemovima i smokvenjaku koji će se uskoro naći na našim policama! Jeste li već isprobali ukusne proizvode koji se kriju iza ovog imena? Neke jeste a neke ne?

Posjetite nas dana 28.09. četvrtak od  15h  do 20 h sati i dana 29.09. petak od 14h  do 20 h sati i saznajte nešto novo o ovim divnim jesenjim namirnicama, družite se s nama i isprobajte sve divne okuse koje vam donosi Dida Božo! Sigurni smo da će postati nezaobilazna namirnica na vašem stolu ove jeseni i zime, izaberite organski čaj i kruh od cjelovitih žitarica i vaš jutarnji obrok je zaokružen!

 
  Novosti - Sve